آشنایی با شرکت الماس پنل

آشنایی مختصر با شرکت الماس پنل

گروه الماس پنل در سال 1389 فعالیت خود را در راستای زیباسازی ساختمان های تجاری و مسکونی آغاز نموده و با به کارگیری نیروهای مجرب و تحصیل کرده در طراحی و تولید پنل های فلزی طرح دار، مناسب برای دکوراسیون داخلی و خارجی، با تنوع باال در طرح و رنگ به ارایه خدمات به مشتریان گرامی می پردازند. طراحی و ساخت انواع نماهای ثابت، درب، نرده، روف گاردن، حفاظ، سقف کاذب، تایل های نما، پارتیشن و پنل های دکوراتیو مطابق با نیاز هر بنا و منطقه به سبکی متفاوت از جنس فلزات مختلف که استحکام و عمر باال دارند در تخصص ماست. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان و کادری مجرب متشکل از طراحان، معماران و مهندسین فنی
توانسته است لطافت طرح های زیبا را با سختی آهن تلفیق نموده و محصوالت مدرن و منحصر به فردی را در حوزه
ساختمان تولید نماید.

نگرش تعاملی دو جانبه

در الماس پنل ما در کنارشما کار می کنیم تا به راه کارهای بهینه و متناسب با فضا و محدودیت های شما دست یابیم . ما کامال دریافته ایم که رسیدن به محصول نهایی نیازمند طراحی و ساخت پروتوتایپ های مختلف و رویکرد رفت و برگشتی می باشد که با انگیزه به استقبال آن می رویم.

توسعه طراحی مفهومی

همکاری صمیمانه کارشناسان الماس پنل در مراحل اولیه طراحی، می تواند منجر به طراحی بهینه تر و متناسب با مقصود نهایی شما شود. ضمن اینکه ارزش افزوده قابل توجهی برای پروژه شما به همراه خواهد داشت. همچنین کارشناسان ما با درک عمیقی که از فرآیند های ساخت و تولید دارند، می توانند طیف گسترده ای از طرح های پیچیده و قابل ساخت را در فضای ذهنی شما بپرورانند. کارفرمایان ما همیشه از آنچه که از تلفیق هنر با فلز پدید می آید شگفت زده می شوند .

پدید آورنده طرح های شما

عالوه بر طرح ها و محصوالت متداول و متنوعی که در آرشیو شرکت موجود می باشد، مجموعه الماس پنل آماده استقبال و اجرا کلیه طرح ها و ایده های شما جهت ساخت و اجرا روی فلزات مختلف از جمله آهن، آلومینیوم و استیل و همچنین انواع ورق های کامپوزیت می باشد.

1458+

مشتریان ما

500+

طرح و محصولات

درب فلزی الماس پنل طراحی و تولید پنل های فلزی طرحدار

generic