درب فلزی ویلایی و باغی

درب ویلایی (Villa door) از جمله درب های ایمن و زیبایی می باشد که به ساختمان شما جلوه خوش سیمایی می بخشد. با نصب درب فلزی در درگاه متصل کننده دو فضای داخلی و خارجی، نمایی منحصر به فرد را به خانه ی خود هدیه دهید.

درب ویلایی یا هر دری به عنوان مرز جدا کننده ی دو فضای داخلی و شخصی و بیرونی و عمومی می باشند. مرزی که حریم زندگی شخصی را برای افراد تعیین می کند و حدود اختیارات مربوط به شخص را در فضایی مختص به خودش، تعیین می کند. درب ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند؛ این حرف و اهمیتی که به در نسبت داده شده است به این معنی نمی باشد که دیگر عناصر و سازه های خانه بی اهمیت می باشند. تمام اجزای سازنده ی خانه در نوع و جایگاه خودشان مهم هستند و کارکرد مخصوص به خودشان را دارند اما درب یک ساختمان، درجه اهمیتش کمی بیشتر از دیگر عناصر تشکیل دهنده ی ساختمان می باشد.

درب باغی
درب جدید ویلایی

احساس امنیت با درب ویلایی

درب ویلایی نیز از جمله درب هایی می باشد که امنیت کافی و قابل انتظاری را برای ساکنان یک ساختمان پدید می آورد. با نصب کردن درب ویلایی در درگاه اتصال دهنده ی دو فضای خصوصی و عمومی، می توان امنیتی را که ساکنان ساختمان انتظارش را دارند، به آن ها بخشید و احساس امنیت و به تبع آن احساس آرامش را به آن ها تزریق کرد.

در ویلایی با استحکام و تدامومی که دارد، مانع ورود سارقین و سرقت از ساختمان می شود. نصب در ویلایی ساختمان و به طبع ساکنانش را از گزند آسیب های مالی که ممکن است به دلیل عدم امنیت برایشان رخ دهد، حفظ می کند. بنابراین در ویلایی، ساکنان یک ساختمان را از خسارت های مالی، جانی و شاید حتی روحی احتمالی که ممکن است افراد بدون حفاظتی صحیص، با آن مواجه شوند، حفظ می کند.

درب فلزی ویلایی و باغی

درب فلزی طرح دار ویلایی و باغی

درب لیزری برای باغ و ویلایی

درب cnc  برای باغ و ویلا

مجموعه الماس پنل تولید کننده درب و حفاظ فلزی حفاظتی از جمله حفاظ روی دیوار ، نرده راه پله، نرده بالکن و حفاظ پنجره با متریال مرغوب و تکنیک های نوین همواره در پی ارائه خدمات به بهترین نحو می باشد.

2277 3413 - 86(98+)

⁦(+98) 933 557 3800⁩


.